Posted on

OFİSTE SAĞLIKLI ATIŞTIRMALIK

İş ve şehir hayatının yoğunluğunda çoğu zaman beslenme düzenimize dikkat edemiyoruz. Acıktığımızda atıştırmalık olarak, sağlıksız ve yağlı gıdaları tercih ederek, hem sağlığımıza hem de görünüşümüze olumsuz etkilere sebep olabiliyoruz. Sağlıklı beslenmek aslında o kadarda zor ve lezzetsiz değil, biraz dikkat etmek ve yaşam şeklimizin içerisine sağlıklı gıdaları sokarak istediğimiz fiziğe kavuşabilir, daha enerjik bir hayata kavuşabiliriz.
Özellikle iş yerinde acıktığımızda zararlı gıdaları tüketmek yerine, sağlıklı tercihler yapmaya ne dersin?
Ofiste kolayca tüketebileceğin hafif ve lezzetli bazı önerileri, beslenme listene eklemeyi unutma!

HealthySnacks-736282 Yoğurt ve meyve ikilisi hem doyuruculuğu hem de lezzeti ile iş aralarında tüketmek için muhteşem bir tercih. İstediğin meyve ile az yağlı bir yoğurdu karıştırarak, kendine hoş bir mola verebilirsin.herbalife-gurme-domates-corbasi-Hazır Gurme Domates Çorbası, prebiyotik inülin lifi ve domateste doğal olarak bulunan likopen içerir. Fesleğen ve kekik otuyla lezzetlendirilmiş domates çorbası yüksek miktarda protein ve lif içerir. Porsiyonu 104 kaloridir. Bu çorbadan çekmecende sürekli bulundurarak, pratik ve sağlıklı bir seçeneği sürekli yanında bulundurabilirsin.

93718

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>